הדפסה על קנבס מתארת שיטה ליצירת מיני הדפסים אמנותיים אשר צבר תאוצה החל משנות ה-90. הדפסה על קנבס שימשה בעבר אמנים וציירים ליצירת העתקים של יצירותיהם למטרות מכירה. כיום הדפסה זו הפכה לזולה ונגישה יותר בזכות ההתפתחות התעשייתית, והיא משמשת פתרון נוח לכל המעוניין בהדפסים אומנותיים.
הדפסה על קנבס הפכה עם השנים לשיטת הדפסת תמונות פופולרית בקרב רבים. סוג הדפסה זה מצריך ציוד ייחודי וגרפיקאי אשר יוכל לגרום לתמונה המוגדלת להיראות טוב ולא לאבד מאיכותה בעת ההגדלה. ניתן להשתמש בשיטת הדפסה זו למגוון רחב של שימושים, כמו הדפסת תמונה מוגדלת על מנת להעניק מראה עיצובי לבית.

בנוסף, ניתן להדפיס על בד קנבס כאשר רוצים להעניק מתנה מושקעת וייחודית לכבוד אירוע מסוים כמו יום הולדת או יום נישואים. סגנון הדפסה על קנבס יכול להפוך כל תמונה אישית או לחילופין כל ציור ליצירת אומנות משדרגת.

 

שיטת הדפסה על קנבס

הדפסה על קנבס כוללת שלושה שלבים עיקריים. בשלב הראשון יש לבצע עריכת דיגיטאלית לתמונה אשר מעוניינים להדפיס. עיבוד התמונה נעשה באמצעות מחשב אשר בעזרתו מתקנים פגמים ויוצרים אפקטים וטקסטורות לפי בקשת הלקוח. בשלב השני מעבירים את התמונה המעובדת להדפסה תוך שימוש במדפסת בפורמט רחב המתאימה להדפסות מסוג זה.

הדפסה על קנבס כוללת שימוש בדיו איכותי, מה שמבטיח את עמידותו בפני דהייה לאורך שנים. השלב האחרון כולל מתיחה וציפוי של התמונה. מותחים את הבד המודפס על פני מסגרת עשויה עץ, ולאחר מכן מצפים אותה בלכה בכדי ליצור שכבת הגנה מפני רטיבות ונזקים אחרים. אצלנו בסטודיו ספרינט תקבלו יחס אישי לכל עבודה, מכיוון שאצלנו אין פשרות על איכות.

יתרונות הדפסה על קנבס

הדפסה על קנבס לא מוגבלת רק לבית, ניתן לבצע הדפסות על קנבס גם למשרד או לעסק. תמונה אשר עברה הדפסה על קנבס מעניקה תחושת נוכחות של יצירת אומנות גדולה, תוך השקעה כספית העומדת בגבולות הסביר.

יתרון בולט נוסף בעת הדפסה על קנבס הוא שניתן לשחזר ולהדפיס בגדול יצירות אומנות מוכרות, וכך ניתן ליהנות מהן גם בבית. ניתן להדפיס כל תמונה על קנבס, ללא איבוד מאיכות התמונה. בנוסף, הדפסה על קנבס לרוב תהיה איכותית יותר מהדפסת תמונות על גבי כל נייר אחר, ואורך חייה נמשך לזמן רב יותר. תמונות קנבס מגיעות עם גימור גבוה, והן משדרגות כל חלל אשר בו הן נתלות.

אז היכן ניתן לרכוש תמונות קנבס?

בישראל ישנם נותני שירות רבים המציעים הדפסה על קנבס אך אנחנו בחרנו להמליץ על אתר אחד שמציע את השירות בצורה הנוחה ביותר עם שלל אפשרויות. אתר מסגרת מאפשר רכישה מכוונת דרך האתר ע"י עיון ובחירת תמונות מתוך מאגר של עשרות אלפי תמונות של אמנים ישראלים ואמנים מפורסמים ובנוסף מאפשר העלאת תמונות אישיות ישירות מהמחשב, בחירת גודל, מסגרת וסגנון לתמונת הקנבס וביצוע הזמנה של תמונות אישיות עד הבית. אין ספק שאתר זה מאגד את כל הפתרונות להדפסה על קנבס בצורה הנוחה והיעילה ביותר. לגבי השוואת מחירים, את זה תהיו צריכים לבדוק בעצמכם.

פורסם ע''י: costa | אוקטובר 17, 2013 | קטגוריות: | תגיות: